Новини

 

  Родинне свято

  6 грудня традиційно вітали наших дорогих чоловіків, татусів, братиків з Днем Збройних сил України. Учні початкових класів разом з класними керівниками підготували цікаву, змістовну вітальну програму для найдорожчих у житті кожної дитини чоловіків - їх татусів. Дітки декламували вірші, співали, танцювали, а татусі брали участь у конкурсах, де продемонстрували свою спритність, точність, вміння заплітати косички, робити з дітьми домашні завдання. Будемо надіятися, що такі дружні родинні зустрічі стануть гарною традицією, а всі гарні слова, які були адресовані татусям, братикам лунатимуть в кожній родині щодня.

   

  30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Навчання з пожежної безпеки

  20 грудня 2019 р. представниками пожежної служби було здійснено практично-тренувальні навчання з метою профілактичної роботи та  запобігання виникненню пожеж.

  Під час заходу були відпрацьовані спільні дії рятувальників  та педагогічного колективу школи, у ході яких, під час умовної пожежі, була проведена повна евакуація учнів школи. 

  Після навчань рятувальники ознайомили дітей з оснащенням пожежно-рятувальної техніки, показали їм оснащення та рятувальні засоби, які використовуються  для гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій.

  30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Наша гордість

  Саме так можна по-праву назвати ученицю 7 класу Блонську Анастасію, яка стала переможницею ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 7 класу, а також дівчинка є призером районної олімпіади з хімії та української мови.  Учениця 8 класу Тупиця Євгенія показала другий результат в районному етапі олімпіади з української мови. Дякуємо Насті та Жені  за наполегливість у навчанні і бажаємо подальших успіхів!!!

   

   

  30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки

  З нагоди Дня Фізичної культури і спорту в нашій школі відбувся фестиваль ранкової зарядки " Рух заради здоров'я ", в якому взяли участь учні  від 1-го по 9-ий клас та вчителі школи. Спортивне дійство розпочалось з незвичайної танцювальної гімнастики.

  16.09.2019 | Aдмін | Читати далі

  День Європи

  З 2003 року традиційно в Україні відзначається День Європи. З кожним роком масштабність урочистостей зростає, і це не дивно, адже все більше українців пов’язують своє майбутнє саме з Європейським Союзом.

  До Дня Європи і в нашій школі були проведені тематичні заходи.

  У шкільному холі була розміщена виставка книг, фотоілюстрацій, присвячена європейській культурі.А на уроках історії та географії старшокласники виступили з рефератами, підготовленими до Дня Європи.

  Ну і кульмінацією свята стало проведення захисту проектних робіт«Європейські цінності». Учні 5-9 класів цілий тиждень збирали інформацію, готували презентацію країни, яку обрали в результаті жеребкування. Захід виявився пізнавальним та цікавим.

  У ході заходу учні показали хороші знання з історії та географії Євросоюзу, проявили обізнаність з сучасної європейської музичної культури, футболу тощо.

  Плекаймо європейські цінності і будьмо патріотами своєї держави!

  19.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки-день посмішок, патріотизму та гарного настрою!

   

   

  19.05.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  Всього новин: 80