Новини

 

  8 травня День пам'яті та примирення

  Сьогодні в нашій школі проведені заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

  08.05.2019 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень психології

  З 22 по 26 квітня в школі проходили заходи з нагоди проведення тижня психології. Практичним психологом Мельник А.А. організовано і проведено такі заходи:

   

  Понеділок:

  1) Психологічна вправа «Паркан»

  - 1-4 класи  "Долонька дружби";

  -5-9 класи "Паркан відвертості та побажань".

  Вівторок:

  1)Казкотерапія «Дружна країна»(для учнів 1-го класу).

  2)Акція «Дерево бажань»(для учнів 1-9-го класів).

  Середа:

  1)Профорієнтаційна гра "Найкраща професія"(для учнів 9-го класу);

  2) Профорієнтаційна гра "Ланцюжок професій"(для учнів 8-го класу)

  Четвер:

  1) Тренінг для педагогів – «Як допомогти вчителю зберегти своє здоров’я та подолати стрес»(для педагогів).

  П’ятниця:

  1)    Арт-терапевтична вправа «Безлюдний острів» (для учнів 5-7 класів)

  30.04.2019 | Aдмін | Читати далі

  Районний семінар вчителів початкових класів

   

  22 лютого наша школа приймала учасників районного семінару вчителів початкових класів  з теми «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом використання нетрадиційних форм та методів роботи в умовах впровадження Нової української школи».

  Про досягнення роботи шкільного методичного об΄єднання вчителів початкових класів розповіла присутнім директор Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст. Соболєва Н.В., а учні представили візитку школи.
  Учитель Соболєва Н.В. провела з учасниками семінару інтерактивне заняття, елементи якого можна використати в практиці роботи (вправи «Знайомство» «Релаксація»).
  Буга В.К., учитель 1-го класу, показала цікаве, нестандартне заняття «Я досліджую світ» МОВ,СЗО «Для чого потрібні правила дорожнього руху?» (модельний тиждень «Транспорт»). А з учнями 4 класу вчитель Скляр Л.М. цікаво провела урок-тренінг «Усмішка єднає нас» з використанням сучасних методик.
  Також учителі початкових класів презентували учасникам практичного семінару виховний захід «Усім серцем люблю Україну свою».
  Савчук Г.С., методист РМК, вказала на роль інтеграції у становленні нової початкової школи, вимогах, які ставляться перед вчителем майбутніх першокласників.

   

  24.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Вшанування героїв Небесної сотні

  З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні в школі проведено:

  1. Виставка в шкільній бібліотеці «Твої, Батьківщино, сини. Обов’язок. Подвиг. Трагедія» (бібліотекар Мельник А.А.).
  2. Бібліотечний урок з метою вшанування Героїв Небесної Сотні (бібліотекар Мельник А.А.).
  3. Урочиста лінійка: «Вони полягли за Україну».
  4.  Тематична інформація  «Зима, що нас змінила» (класні керівники 1-9 кл.).
  5. Виховні години на тему «Небесна Сотня» (класні керівники 1-9 кл.)
  6. Конкурс оберегів для воїнів АТО «Даруємо частинку доброти» (кл.кер.1-4 класів).
  7. Перегляд відеопрезентації з наступним обговоренням «Білі лебеді у небесах з перебитими крильми» (кл.кер. 6 кл. Корженкова Г.О.).
  8. Перегляд документальних фільмів  «Небесна Сотня», «Зима у вогні» , відеофільму про Героїв Майдану.
  9. Виготовлення подарунків для воїнів АТО села Поташні .
  10. Зустріч з воїнами АТО.
  11. Години спілкування «Забули б люди назавжди всі війни,  але героїв не  забути нам!».
  24.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Афганістан, ти біль душі моєї!

  Під такою назвою в школі пройшли захои з вшанування Дня виведення Радянських військ з Афганістану. Учні стали активними учасниками виховних заходів, лінійок, виставок.

  24.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Семінар-практикум вчителів географії

   30 листопада 2018 року  на базі Поташнянської ЗОШ І-ІІ ступенів  відбувся семінар-практикум вчителів географії району  на тему «Оптимізація форм та методів організації освітнього процесу під час формування географічних понять і картографічної грамотності з урахуванням пізнавальних можливостей учнів». На даному методичному заході були присутні вчителі географії з 12  шкіл району.     
          З метою оцінки процесу викладання та навчання учасники семінару відвідали урок географії у 6 класі на тему: ««Мінерали та гірські породи. Корисні копалини та їх застосування» з елементами використання методів та форм роботи, висвітлених у методичній темі, якій провела учитель географії  Дудник Світлана Миколаївна.  Учасники семінару на практиці мали можливість ознайомитися з різними формами пошуково-дослідницької роботи на уроці, побачили використання дієвих прийомів, направлених на розвиток вмінь та навичок  учнів. Зокрема, таких як,  робота з різними географічними джерелами й узагальнення отриманої інформації, групова работа, работа з картою та краєзнавча робота. Також урок був цікаво підсилений  комп’ютерною презентацією. Після уроку гості відвідали музей культури села та галерею Прокопа Колісника, переглянули виховний захід "З Україною в серці".
  03.12.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  Всього новин: 80