Новини

 

  ІІ етап Тижня безпеки дорожнього руху

  В рамках ІІ етапу Тижня безпеки дорожнього руху з учнями нашої школи було проведено Єдиний урок з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, бесіди та "п’ятихвилинки" про дотримання учнями ПДР

   

  15.11.2018 | Aдмін | Читати далі

  Візит керівництва до нашої школи

  Під час робочої поїздки  в Поташнянську сільську громаду відвідали загальноосвітню школу І-ІІ ст. народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, директор ПП «Явір – Агросервіс» Євгеній Бондарчук та голова села Олег Тупиця.

           Директор школи Наталія Соболєва ознайомила із виконанням робіт по переоснащенню котельні та запланованими заходами по зміцненню матеріально-технічної бази.

  Гості поспілкувалися з учнями та працівниками школи.  Обговорювалось питання щодо проведення ремонту та оснащення харчоблоку, системи теплопостачання деяких кабінетів та коридорів школи.  Микола Кучер провів бесіду з випускниками 9 класу,ознайомив їх з розвитком сільського господарства в Україні та економічною співдружністю з країнами Європи.  На згадку про свій візит народний депутат залишив бібліотеці гарний подарунок – книги.

   Адміністрація та колектив школи щиро вдячні керівникам району, начальнику відділу освіти, фізичної культури та спорту, директору ПП «Явір – Агросервіс», голові села за постійну підтримку та небайдужість до проблем сільської школи.

   

   

  25.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  "Дари осені"

  Традиційно вже декілька років поспіль у нашій школі проходить виставка виробів з природнього матеріалу "Дари осені". Цього року педагог-організатор Маліцька О.М. ускладнила завдання. До кожного виробу потрібно було придумати оригінальний підпис та представити колективну роботу. Школярі взяли активну участь у виставці, проявили неабияку фантазію та творчі здібності, за що були нагороджені грамотами в різних номінаціях.

  24.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  НУШ в дії

  З 1 вересня 2018 року всі першокласники України стали здобувачами освіти  в НУШ. Школи, де все по-іншому, де вчителеві потрібно повністю перебудуватись, навчитися працювати за модельними навчальними програмами, забути давно напрацьовані принципи та стереотипи. У щоденній підготовці до уроків вчителеві  треба врахувати безліч речей: переглянути календарний план, стандарти, нові закони, подумати й про те, як організувати клас – розставити парти, розвісити дошки оголошень і систематизувати матеріали. Усі вчителі, які навчають першачків пройшли курси підвищення кваліфікації, відвідали тренінги, майстер-класи, брали участь у конференціях, вебінарах. В рамках моніторингу стану реалізації основних положень Нової української школи до Поташнянської ЗОШ І-ІІ ст. завітали начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту О.М.Тартачна та завідуюча РМК А.Г.Філімонова. Оксана Михайлівна та Аделаїда Григорівна поспілкувалися з дітьми і вчителем В.К.Бугою, оглянули основні навчальні осередки, методичне та мультимедійне забезпечення, були присутні на практичному занятті, надали методичні рекомендації щодо ефективної організації освітнього процесу.

   

   

  24.10.2018 | Aдмін | Читати далі

  На всіх вітрилах в літо!!!

  29.05.2018 р гостинно відчинив свої двері пришкільний табір з денним перебуванням "Дружба". На вихованців чекають веселі розваги, конкурси і море позитивних емоцій.

   

   

   

   

  04.06.2018 | Aдмін | Читати далі

  Учні та педагогічний колектив нашої школи традиційно взяли участь у святкуванні Всеукраїнського дня вишиванки

     

  17.05.2018 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  Всього новин: 80